Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ozdoby do vlasů

16. 11. 2008

 

Obrazek


Stále aktuální a žádaný je závoj. Prodává se v různých délkách a s různými lemy na okraji- saténovým proužkem, květinkami, puntíky, hvězdičkami, vlnkami, vyšívaný, s krajkou,…

 

 

K dozdobení účesu existují různé typy kytiček, perliček, vlásenek a skřipečků. Můžou být na tenounkých drátečcích, které kadeřnice obtočí kolem pramínku vlasů. Perličky a kytičky můžou být také na dlouhých silonových vlascích spojené do svazečku. Silony s perličkami nebo květinkami vpletete do jednotlivých pramínků vlasů. K nazdobení drdolu vám nejlíp poslouží vlásenky. Můžou být s perličkou, štrasovým kamínkem, kytičkou.

 

Novinkou na trhu jsou. šneci do vlasů.. Jsou to malé štrasové nebo perličkové kytičky na šnekovitě zatočeném drátku. Ozdůbku krouživým pohybem zatočíte do vlasů a je vidět jen krásná kytička. Výborně se hodí do krátkých nebo uhlazených vlasů. Nádhernou a přitom jednoduchou ozdobou jsou nyní velmi žádané čelenky a korunky. Můžou se kombinovat se závojem nebo můžou být jako samostatná ozdoba hlavy. Jsou v různých provedeních, z perliček, štrasu i kamínků.

 

 

Obrazek